Redukce na vařič Var

Redukce na vařič Var

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
P1476
Výrobce:
VAR
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
1 ks ihned k odeslání
84 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
99 Kč
ušetříte:
15%
Přidat produkt k porovnání

Tato redukce umožňuje připojení vařiče Var 2 na plynové lahve se závitem 3/8", například Meva 2kg.

K vařiči VAR 2 je možno přikoupit redukci, která umožňuje jeho připojení na bomby se závitem 3/8", například MEVA 2kg. Redukce se nejprve našroubuje na vařič, a pak teprve celý komplet na velkou bombu. Snímání z bomby se provádí v opačném pořadí, tedy nejprve celý komplet odšroubovat z bomby, pak teprve odšroubovat redukci z vařiče.

Po připojení vařiče VAR 2 na velkou bombu je nutno při provozu regulovat plamen na nižší výkon, neboť v těchto bombách je několikrát vyšší tlak, nežli v bombičkách s butanem. Jde o to, že „oblévají-li“ plameny nádobu, vaření se příliš nezrychlí a spotřeba plynu značně stoupne.

Tato poznámka platí obecně, neboť se vždy vyplatí zregulovat výkon vařiče. Ten je u vařiče VAR 2 vysoký proto, aby vařil i na chladné docházející bombě, pak teprve se otevírá na plný výkon. Méně výkonné vařiče pracují naplno neustále, přidat na výkonu již nelze a na chladné bombě přestávají fungovat.

Související produkty

Vařič Pinguin Camper

Vařič Pinguin Camper

491 Kčvčetně DPH

Obvykle expedujeme do 3 dní

koupit
Související produkty
Vařič Pinguin Camper
Vařič Pinguin Camper
Stabilní vařič Pinguin Camper vhodný pro kempaře a vodáky, je vyrobený z nerezové oceli a aluminia. Velký hořák a rozkládací podpěry umožňuje vaření na větších nádobách a pro větší skupinky. Vařič umožnuje použitím redukce (dokupuje se zvlášť) vaření na 2 kg PB bombách. Vařič má integrované piezo za
491 Kč včetně DPH