Hlavní stránka » Horolezecké vybavení » Spojovací Prostředek Petzl Grillon Plus 2018 2m

Spojovací Prostředek Petzl Grillon Plus 2018 2m

Spojovací Prostředek Petzl Grillon Plus 2018 2m

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i369_L052EA00
Výrobce:
Petzl
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
na objednávku do 7-30 dnů
3 879 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
4310 Kč
ušetříte:
10%
Přidat produkt k porovnání

Nastavitelný spojovací prostředek GRILLON PLUS se používá k vytvoření polohovacího systému jako doplněk systému zachycení pádu. Jeho délku lze snadno a velmi přesně nastavit pro pohodlné zaujmutí pracovní polohy na daném pracovním stanovišti. Podle jeho sestavení může být použitý jednoduše, nebo dvojitě. Aramidové lano poskytuje vysokou odolnost proti oděru. GRILLON PLUS se vyrábí v délkách 2 a 3 m. Certifikovaný pro Severní Ameriku, Evropu a Rusko.

Univerzální

  • Použití dvěma způsoby: Spojovací prostředek GRILLON PLUS lze také používat dvojitě (na postranních připojovacích bodech postroje), když musí uživatel pracovat s oporou nohou o podložku. Tento způsob použití lépe rozprostře zatížení do pásu postroje. Uživatel přesně nastaví svoji polohu stlačením otočné vačky prostředku.
  • Jednoduché použití: Pokud existuje kotvící bod přímo nad uživatelem, připojí se GRILLON PLUS z kotvícího bodu přímo do předního připojovacího bodu postroje a zátěž je rovnoměrně rozprostřena mezi pás a nožní popruhy postroje. Uživatel upravuje jeho polohu pomocí rukojeti, zatímco druhou rukou drží volný konec lana.

Snadná manipulace

  • Zašitá zakončení s plastovými kryty: Zašitá zakončení zvyšují jejich pevnost (ve srovnání se zakončením uzly) a snižují velikost. Tyto plastové kryty chrání švy proti oděru a usnadňují manipulaci, drží spojku ve správné poloze.

Rozlišení jednotlivých délek

  • Délku spojovacího prostředku je možné okamžitě rozpoznat podle barevného štítku na konci pro karabinu.

Náhradní lana

  • Lana pro spojovací prostředky GRILLON PLUS jsou také dostupná samostatně pro výměnu v případě vyřazení lana z používání např. z důvodu jeho poškození.

GRILLON kotvící zařízení

  • Rychle nastavitelné kotvící zařízení lze použít pro rychlé zřízení pevného kotvícího bodu. Požadované délka lana se dá snadno nastavit pomocí integrovaného samoblokovacího zařízení. Odnímatelný ochranný potah umožňuje hladký prokluz lana a chrání ho proti oděru.
Parametry produktu
Hmotnost435g
CertifikaceANSI Z359.3, CSA Z259.11, CE EN 358, CE EN 12841 type C, EAC