Hlavní stránka » Batohy » Batoh Lowe Alpine Cholatse ND 45

Batoh Lowe Alpine Cholatse ND 45

Batoh Lowe Alpine Cholatse ND 45

Další fotografie (4)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
P5071
Výrobce:
Lowe Alpine
Záruka:
Doživotní
Barva:
Dostupnost:
1 ks ihned k odeslání
2 990 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
3690 Kč
ušetříte:
19%
Přidat produkt k porovnání

45 l dámský velmi lehký dvoukomorový turistický batoh s jednoduše nastavitelným zádovým systémem.

Dámská verze. Perfektní pomocník pro turistiku, treky a cestování. AirMesh zádový systém, nastavitelný pomocí suchého zipu, velmi pohodlný, se síťovaným odvětráním. Polstrovaný bederní pás s dvěmi praktickými kapsami na zip. Dvě zipem oddělené komory, samostatný spodní vstup. Velký přední vstup na zip usnadňující přístup a organizaci nákladu. Spony a zipy  snadno ovladatelné .

 

AirMesh zádový systém, nastavitelný pomocí suchého zipu, velmi pohodlný, se síťovaným odvětráním.

Polstrovaný bederní pás s dvěmi praktickými kapsami na zip. Dvě zipem oddělené komory, samostatný spodní vstup. Velký přední vstup na zip usnadňující přístup a organizaci nákladu.

Spony a zipy  snadno ovladatelné v rukavicích. Skryté úchytné body pro uchycení nákladu vně batohu. Dvě boční strečové kapsy na láhve.

Kapsa na hydrovak přístupná ze zadní vnější strany batohu. Integrovaná pláštěnka. Bezpečnostní kapsa na zip uvnitř vrchlíku. Unikátní systém na uchycení trekových holí. Smyčky na uchycení cepínů.

Cenově výhodný batoh pro široké spektrum turistů a trekařů. Lehkost, snadné nastavení a pohodlí na treku a při cestování.