Hlavní stránka » Horolezecké vybavení » Helmy » Helma Climbing Technology Stark

Helma Climbing Technology Stark

Helma Climbing Technology Stark

Další fotografie (6)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
P149
Výrobce:
Climbing Technology
Záruka:
24 měsíců
Barva:
Dostupnost:
1 ks ihned k odeslání
1 313 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1459 Kč
ušetříte:
10%
Přidat produkt k porovnání

Přilba Climbing Technology Stark je profesionální horolozecká přilba, která by měla patřit k povinné výbavě každého lezce nebo VHTuristy. Přilba Stark je velice pohodlná a lehká, jež Vám poskytne pocit bezpečí bez ohledu na podmínky a výšku, ve které se momentálně nacházíte. Důležitým konstrukčním prvkem je zde nízká hmotnost a vysoká odolnost použitého polykarbonátu.

Největší překvapení ovšem nastane po nasazení helmy na hlavu – už ji nebudete chtít sundat! Sedí opravdu skvěle!

Tvar skořepiny horolezecké přilby Stark byl navržen s důrazem na maximální ochranu hlavy lezce při současném zachování širokého úhlu vidění. Propracovaný tvar přilby chrání spánek i zahlaví.

Vnitřní část tvoří měkká pěna, která odvádí tělesnou vlhkost a tím zlepšuje komfort používání. Tyto pěnové polštářky jsou uchycené pomocí suchého zipu. Dají se proto snadno vyjmout a vyprat.

Pásky pod bradou udrží přilbu Climbing Technology Stark ve stabilní poloze i během prudkých pohybů. Vyhýbají se citlivým místům (např. uším) a zvyšují tak uživatelský komfort a bezpečnost. Manipulace s přezkou na zapínání pod bradou je rychlá a pohodlná.

Přilba Stark je vybavena 9 ventilačními otvory, z nich 6 je zajištěno síťkou z nerezové oceli. Toto řešení Vás ochrání před drobnými kamínky a dotěrným hmyzem. Systém pro nastavení velikosti umožňuje přizpůsobení obvodu hlavy pomocí jedné ruky a rychlého, pohodlného regulačního mechanismu.

Přilba má také propracované úchyty na čelovku – každý z úchytů zabraňuje pohybu popruhů čelovky nahoru i dolů.

 

380 g

 

EN 12492:2003
 
 
 

 

Parametry produktu
Hmotnost 380 g
Velikost53 - 62 cm
Země výrobyItálie