Hlavní stránka » Mlýnek na sůl Peugeot FIDJI 20cm višeň

Mlýnek na sůl Peugeot FIDJI 20cm višeň

Mlýnek na sůl Peugeot FIDJI 20cm višeň

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
17125
Výrobce:
Peugeot
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
1 049 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1139 Kč
ušetříte:
8%
Přidat produkt k porovnání

Elegantní mlýnky Fidji v barvě višňového dřeva o velikosti 20 cm z dílny francouzského výrobce Peugeot kombinují tradiční bukové dřevo s broušenou nerezovou ocelí.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Peugeot Mlýnek Fidji 20 cm, višeň

Moderní mlýnky kombinující tradiční materiál pro výrobu kvalitních mlýnků na sůl, pepř i koření - bukové dřevo s broušenou nerezovou ocelí. Tato kombinace jim dodává elegantní vzhled a podtrhuje ergonomický tvar a zdůrazňuje kvalitně zpracované bukové dřevo. Tyto mlýnky v barvě višňového dřeva budou vkusným doplňkem nejen svátečně prostřeného stolu, ale i praktickým pomocníkem.
Mlecí mechanismus, na který je poskytována celoživotní záruka, je obousměrný. Nastavitelná hrubost mletí utažením / povolením korunky (vrchni kovová část mlýnku).
Mlýnky jsou rozlišeny písmeny P a S na vrchní straně korunky (vrchni kovová část mlýnku).

  • bukové dřevo / broušená nerezová ocel
  • barva višňového dřeva
  • 20 cm