Osprey Kestrel 68 Black

Osprey Kestrel 68 Black

Další fotografie (9)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
19P183
Výrobce:
Osprey
Záruka:
24 měsíců - All Mighty Guarantee
Velikost zádového systému:
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
3 749 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
4999 Kč
ušetříte:
25%
Přidat produkt k porovnání

Firma Osprey je legendární svými propracovanými batohy s perfektně padnoucím zádovým systémem. Ne jinak je tomu u kultovního batohu Kestrel 68 který pro sezónu 2019 prošel inovací

Batoh Osprey Kestrel 68 je určen pro vícedenní a dlouhodobé treky a expedice, kdy pojme opravdu velké množství nákladu. K takovému přenosu je nutné aby splňoval náročná kritéria. Batoh má odvěraný zádový systém, komfortní polstrování ramenních popruhů, polstrovaný bederní pás s kapsami. Tento batohy poskytuje opravdu velkou přepravní kapacitu, přístupnou třemi způsoby. Přístup do těla batohu je jednodušší než kdykoliv předtím, s obrovským "U" vstupem na předním panelu, který umožňuje snadné uspořádání věcí a nelezení přesně toho co hledáte. Osprey Kestrel 68 je také vybaven horním víkem s uzávěrem se šňůrkou a spodní komory pro přepravu spacího pytle s oddělitelnou přepážkou.

Zádový systému Kestrel AirScape byl navržen pro maximální pohodlí a stabilitu s robustním designem bederního pásu a polstrovaných ramenních popruhů, které budou pohodlně nosit i těžké náklady. Nastavitelná zádová konstrukce umožňuje snadné přizpůsobení výškce postavy - pomocí panelu s háčkem a smyčkou.

Kestrel 68 je vybaven kapsami, kde můžete ukládat potřebné věci, včetně postranních kapes na láhev zpevněné nylonem, kapsami na zip, velkou kapsou na přední straně, kapsičkou na víku, kapsičkou na klíče a jednoduše přístupným prostorem pro umístění vodního rezervoáru. Vrchlík batohu lze oddělit. Postranní stahovací kompresní popruhy Vám pomohou fixovat přenášený náklad. Spodní popruhy pro umístění karimatky, poutka na cepín a hůlky. Nechybí ani kapsa s integrovanou pláštěnkou.

Ať už se jedná o hornatý terén, hluboké lesy nebo dlouhé táhlé stezky, tyto batohy stanovují absolutní měřítko v pohodlí a výkonnosti v oblasti trekingu.

  • zádový systému Kestrel AirScape
  • velký přední "U" vstup
  • pláštěnka
  • kapsa na vodní rezervoár
  • velké kapsy na bederním pásu
  • odnímatelný vrchlík batohu

Pro volbu velkosti zádového systému doporučujeme stáhnout aplikaci. Dle zkušenosti, ale je možné říci, že velikost zádového sytému S / M je vhodná pro výšku postavy do cca. 178 cm, velikost M/L je pak spíše vhodná od cca. 180 cm výše. Tuto informaci je nutné brát s rezervou, přesné určení Vám poskytne aplikace ke stažení zde.

Parametry produktu
Objem68 / 66
Váha1780 / 1730 g
Zádový systémKestrel AirScape
Rozměr78 x 37 x 37 cm
Materiál210D x 630D Nylon Dobby
Související produkty
Komfortní truristický batoh Osprey Kestrel 68 Picholine Green (zelená)
Komfortní truristický batoh Osprey Kestrel 68 Picholine Green (zelená)
Firma Osprey je legendární svými propracovanými batohy s perfektně padnoucím zádovým systémem. Ne jinak je tomu u kultovního batohu Kestrel 68 který pro sezónu 2019 prošel inovací.  Batoh Osprey Kestrel 68 je určen pro vícedenní a dlouhodobé treky a expedice, kdy pojme opravdu velké množství náklad
3749 Kč včetně DPH
Komfortní truristický batoh Osprey Kestrel 68 Loch Blue (modrá)
Komfortní truristický batoh Osprey Kestrel 68 Loch Blue (modrá)
Pánský batoh Osprey Kestrel 68 pro dlouhé treky s dokonalým zádovým systémem. Firma Osprey je legendární svými propracovanými batohy s perfektně padnoucím zádovým systémem. Ne jinak je tomu u kultovního batohu Kestrel 68 který pro sezónu 2019 prošel inovací.  Batoh Osprey Kestrel 68 je určen pro v
3749 Kč včetně DPH