Hlavní stránka » Set mlýnků na pepř a sůl Peugeot TAHITI 15cm granátová / růžová

Set mlýnků na pepř a sůl Peugeot TAHITI 15cm granátová / růžová

Set mlýnků na pepř a sůl Peugeot TAHITI 15cm granátová / růžová

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
2/27261
Výrobce:
Peugeot
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
1 ks ihned k odeslání
1 359 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1479 Kč
ušetříte:
8%
Přidat produkt k porovnání

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Peugeot Tahiti set na pepř a sůl, granátová / růžová

Mlýnky na pepř a sůl Tahiti od francouzské společnosti Peugeot se staly velmi oblíbené pro své decentní jemné linie, které podtrhují ergonomicky zpracované bukové dřevo. Korunka z broušené nerezové oceli ve spojení s granátovou a růžovou barvou jen umocňuje eleganci, která z těchto mlýnků vyzařuje. Jednoduché, a přece důmyslné linie ozdobí každý stůl.
Mlecí mechanismus, na který je poskytována celoživotní záruka, je obousměrný.  Nastavitelná hrubost mletí utažením / povolením korunky (vrchni kovová část mlýnku). Mlýnky jsou rozlišeny písmeny P a S na vrchní straně korunky.

  • bukové dřevo
  • granátová / růžová
  • 15 cm