Impregnační prostředek Fibertec Textile Guard Eco 500 ml. Refill

Koncentrovaný Fibertec Textile Guard Eco Refill 500 ml je velmi koncentrovaná impregnace bezezbytku biologicky odbouratelná ... více
Běžná cena: 389  (-18%)
263.64 Kč bez DPH
Skladem 4 ks
319 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: F00TGER500
EAN: 4260206681113
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fibertec
Popis a parametry
Diskuse

Impregnační prostředek Fibertec Textile Guard Eco 500 ml. Refill

Impregnace Textile Guard Eco Refill 500 ml je velmi šetrná k životnímu prostředí. Textile Guard Eco je založen na bázi polyuretanu a je kompletně biologicky odbouratelný. Vytváří voděodolnou vrstvu na všech funkčních materiálech jako je Gore-Tex, BlocVent a dalších syntetických textiliích.

Fibertec Textile Guard Eco Refill 500 ml :

  • Nesnižuje prodyšnost a nemění barvu materiálu
  • Ja založen na vodní bázi
  • Neobsahuje žádná rozpouštědla
  • Neobsahuje fluorocarbon
  • Je bezezbytku biologicky odbouratelný

Díky vynikajícímu poměru účinnosti a ekologičnosti získal Textile Guard Eco v roce 2009 ocenění Outdoor Industry Award v kategorii „Particulary environmentally friendly and sustainable products“. V roce 2010 získal ocenění Editor´s choice Award od časopisu Outdoor-Magazin.

Pokyny k použití:
Před použitím lahvičku protřepejte. Pro zajištění nejvyšší funkčnosti, doporučujeme oblečení nejdříve vyprat v pracím prostředku Fibertec Pro Wash Eco, a potom aplikovat impregnaci Textile Guard Eco. Impregnaci naneste rozprašovačem na suché, nebo mokré oblečení a kouskem textilie ji vetřete do oděvu. Pro 100% funkčnost je třeba tepelná aktivace impregnace. Aktivaci teplem lze dosáhnout dvěma způsoby, prvním je použití sušičky (30 minut, při teplotě 60oC). Druhým způsobem je aktivace impregnace žehličkou nastavenou na nejšetrnější stupeň (hedvábí, syntetika - 110oC). Tento postup můžete aplikovat na vlhké i suché oblečení. Mezi žehličku a oděv není nutné vlákat žádnou další textilii. Buďte opatrní, ať nepoškodíte žehličku o zipy, či kovové komponenty. 

Upozornění: Uchovávejte zavřené mimo dosah dětí!

ECO LINE
Cílem produktové řady Eco line je nabídka kompletního sortimentu zdravotně nezávadných a ekologických pracích prostředků a impregnací. Produkty z řady Eco line jsou založeny na vodní bázi, a v jejich složení se neobjevuje žádný škodlivý fluorocarbon. Všechny produkty, a látky v nich obsaženy, jsou kompletně biologicky odbouratelné a jsou vyráběny s důrazem na minimální uhlíkovou stopu.

 

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Impregnační prostředek Fibertec Textile Guard Eco 500 ml. Refill

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
ABSOLUTSPORT JST s.r.o.
Heinemannova 2695/6
160 00 Praha 6 - Dejvice
Česká republika
IČO: 27872254
DIČ: CZ27872254