Hlavní stránka » Karimatky » Samonafukovací » Karimatka Yate Hiker 183 x 51 x 2.5 cm

Karimatka Yate Hiker 183 x 51 x 2.5 cm

Karimatka Yate Hiker 183 x 51 x 2.5 cm

Další fotografie (2)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
M00392
Výrobce:
Yate
Záruka:
24 měsíců
Barva:
Dostupnost:
1 ks ihned k odeslání
1 299 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1450 Kč
ušetříte:
10%
Přidat produkt k porovnání

 

Nově vyvinutý model s technickými parametry, který uspokojí požadavky všech těch uživatelů, kteří chtějí mít lehký batoh, ale nechtějí přijít o pohodlí snížením ložné plochy tím, že by karimatka měla tvar mumie. Tento model zaručuje pohodlí nízkou váhou a dobrou kvalitu v jednom.

Svrchní i spodní materiál tvoří Polyester 75D a jádro odlehčené vertikálními kanálky. Podložka si však zachovává odbelníkový tvar a tak se uživatel nemusí bát, že bude mít v noci nohy na holé zemi. Tloušťka 2,5 cm zajituje přiměřené pohodlí a tepelnou izolaci.

VERTIKÁLNÍ KANÁLKY

Jádro je odlehčeno vertikálními kanálky, které snižují váhu jádra přibližně o 15%. Tento způsob je využíván u tloušťky 2,5 cm a kromě hmotnosti pomáhá redukovat i objem při sbalení.

OBDÉLNÍKOVÝ TVAR
Protože nikdo nespí rovně natažený, ale obvykle trochu pokrčený, je obdélníkový půdorys nejlepší řešení pro to , abyste měli celé tělo na karimatce a spacák necoural někde po studené a špinavé zemi.

BAJONETOVÝ UZÁVĚR

Tento ventil má větší průměr pro nasávání vzduchu a díky tomu jádro rychleji nasává vzduch. Žádné šroubování - uzávěr jemně přimáčknete k tělu ventilu a otočíte doprava na doraz. Pro vypuštění jen otočíte doleva. Plast uzávěru je dostatečně pevný, takže není velká hrozba jeho poškození, přitom je příjemný do ruky a nestudí při dofukování ústy. Při náhodném poškození lze ventil opravit nebo vyměnit.

PŘEPRAVNÍ OBAL
Ke každé karimatce zdarma dodáváme přepravní obal, který zmenšuje její objem a chrání ji před ušpiněním a poškozením.

SADA NA OPRAVY

Nezapomínáme ani na možnost poškození. Pro případ propíchnutí dodáváme ke každé samonafukovací karimtce sadu na opravu. Sada obsahuje lepidlo a záplaty v barvě výrobku.

 

Parametry produktu
TypSamonafukovací
Hmotnost700 g
Šířka51 cm
Tloušťka2.5
Ventilplastový