Vařič Jetboil Flash PCS Barva: Green

Vařič Jetboil Flash™ je nejbezpečnější vařič s odolnou a stabilní konstrukcí.... více
Běžná cena: 3 399  (-10%)
2 528.1 Kč bez DPH
Obvykle expedujeme do 3 dnů
3 059 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 12197_263:33375134_
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Jetboil
Popis a parametry
Diskuse

Vařič Jetboil Flash PCS

Jetboil, značka která umožnila rychlou, pohodlnou a bezpečnou přípravu potravin v přírodě, představuje Flash™, mobilní řešení vaření, které zvyšuje tento zážitek i pro běžné turisty. Současný hospodářský vývoj přináší nové a dynamické vlny spotřebitelů, kteří se zajímají o aktivity ve volné přírodě, jako je táboření, vodáctví, pěší turistika, cykloturistika, lyžování, výlety autem i na motorce a mnoho dalších. Flash je jedinou a nejlepší volbou, pro ty, kteří si svojí aktivitu chtějí opravdu užít.

Mnoho Outdoorových nadšenců si vyzkoušelo, jaký benefit jim přináší teplé jídlo a pití během jejich výprav. Nicméně ti, kteří jsou v Outdooru noví nemusí rozumět těmto výhodám, nebo být obeznámeni s přenosným vybavením na vaření. Stejně jako všechny inovační systémy od Jetboilu, je i Flash designován All-in-one, kombinující hořák a varné nádoby v jedné kompaktní jednotce. Flash nabízí pohodlné, rychlé a bezpečné outdoorové vaření za pochodu. Vše, co potřebujete, je pohodlně a kompaktně naskládané a uložené uvnitř 1 litrové FLASH nádoby (která může také fungovat jako hrnek na pití). Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne dva šálky vařící vody na kávu, kakao, instantní polévku nebo sušené jídlo.

FLASH je navržen tak, že je jedním z nejbezpečnějších řešení vaření na trhu. Varná nádoba sedí bezpečně na hořáku čímž je zabráněno náhodnému vylití a trojnožka pro plynovou kartuši zajišťuje celkovou stabilitu. Dalším bezpečnostním prvkem je izolační neoprenový obal, který usnadňuje manipulaci, spolu s barevným indikátorem změny teploty, který signalizuje, kdy je obsah nádoby horký.

Hmotnost
397 g
Rozměr
104 x 180 cm
Zapalování
Piezo
Typ paliva
Propan-butan
Typ kartuše
Šroubovací
Země výroby
Čína
Jan-Havelk611 05.04.2015
Nádherná hračka, po pár zkušenostech v terénu jsem nadšen.

Velmi praktický, lehký, bezpečný a výkonný vařič do terénu.
Příjemné piezzo zapalování.
Praktická neoprenová tepelná izolace hrnečku
Šikovná barevná indikace teploty vody.
Dobrá odolnost proti větru
Velmi slušná účinnost.

Jedinou nevýhodou je nemožnost odstranit plechový tepelný výměník pode dnem hrnečku, protože tudy obsah hrnečku nepříjemně rychle chladne.

Vařič Jetboil Flash PCS

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
ABSOLUTSPORT JST s.r.o.
Zikova 522/3
160 00 Praha 6 - Dejvice
Česká republika
IČO: 27872254
DIČ: CZ27872254