Vařič Jetboil Flash PCS

Vařič Jetboil Flash PCS

Další fotografie (4)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
12197
Výrobce:
Jetboil
Záruka:
24 měsíců
Barva:
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
3 059 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
3399 Kč
ušetříte:
10%
Přidat produkt k porovnání

Jetboil, značka která umožnila rychlou, pohodlnou a bezpečnou přípravu potravin v přírodě, představuje Flash™, mobilní řešení vaření, které zvyšuje tento zážitek i pro běžné turisty. Současný hospodářský vývoj přináší nové a dynamické vlny spotřebitelů, kteří se zajímají o aktivity ve volné přírodě, jako je táboření, vodáctví, pěší turistika, cykloturistika, lyžování, výlety autem i na motorce a mnoho dalších. Flash je jedinou a nejlepší volbou, pro ty, kteří si svojí aktivitu chtějí opravdu užít.

Mnoho Outdoorových nadšenců si vyzkoušelo, jaký benefit jim přináší teplé jídlo a pití během jejich výprav. Nicméně ti, kteří jsou v Outdooru noví nemusí rozumět těmto výhodám, nebo být obeznámeni s přenosným vybavením na vaření. Stejně jako všechny inovační systémy od Jetboilu, je i Flash designován All-in-one, kombinující hořák a varné nádoby v jedné kompaktní jednotce. Flash nabízí pohodlné, rychlé a bezpečné outdoorové vaření za pochodu. Vše, co potřebujete, je pohodlně a kompaktně naskládané a uložené uvnitř 1 litrové FLASH nádoby (která může také fungovat jako hrnek na pití). Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne dva šálky vařící vody na kávu, kakao, instantní polévku nebo sušené jídlo.

FLASH je navržen tak, že je jedním z nejbezpečnějších řešení vaření na trhu. Varná nádoba sedí bezpečně na hořáku čímž je zabráněno náhodnému vylití a trojnožka pro plynovou kartuši zajišťuje celkovou stabilitu. Dalším bezpečnostním prvkem je izolační neoprenový obal, který usnadňuje manipulaci, spolu s barevným indikátorem změny teploty, který signalizuje, kdy je obsah nádoby horký.

Parametry produktu
Hmotnost397 g
Rozměr104 x 180 cm
ZapalováníPiezo
Typ palivaPropan-butan
Typ kartušeŠroubovací
Země výrobyČína