Pánská hybridní bunda s kapucí pro skitouring, alpinismus i lezení. Využívá technické materiály jako větruodolný Pertex® Quantum Air nebo hřejivý Polartec® Alpha.
Střední vrstva do extrému
Pánská hybridní bunda s kapucí Eiger Nordwand ML Hybrid Hooded Jacket od švýcarské značky Mammut z Eiger Extreme kolekce. Je ta pravá pro náročné outdoorové aktivity v horách.
Zahřeje a neprofoukne
Větruodolná střední vrstva z kolekce Eiger Extreme je ideální pro skitouring, alpinismus i lezení. Využívá technické materiály jako Pertex® Quantum Air nebo Polartec® Alpha a mapování těla tak, aby poskytla dokonalou regulaci teploty a odváděla přebytečnou vlhkost. Dokonale padnoucí kapuci můžete použít pod helmu.
Bunda je ideální na pobyt v horách, ať už preferujete lezení, vysokohorskou turistiku nebo třeba via ferraty. V případě deštivého počasí mějte při ruce nepromokavou bundu.