Univerzální přilba Camp RockStar

Univerzální helma - přilba Camp RockStar je nepostradatelný doplněk pro spoustu čiností. Vhodná na ferraty, lezení, do půjčoven a předvším je hojně využívána při požárních sportech pořádaných SDH. 

Přilba je vyrobena vstřikováním polyethylenu do formy. Vnitřní polstrování je páskové opatřené rychlschnoucím materiálem pro zvýšení komfortu. Větrací otvory a držáky na čelovku jsou samozřejmostí. 

Univerzální je i rozsah obvodu hlavy a to do 53 cm do 62 cm. Řemínek pod bradou je polstrovaný a plně nastavitelný. Hmotnost přilby Camp RockStar je 400g. Přilba je dodávána ve čtyřech barevných variantách: modrá (light blue), červená (red), bílá (white), oranžová (orange). 

Přilba je certifikována podle EN 12492

https://www.e-outdoor.cz/helma-camp-rockstar/Newsletter
Slevy, akce a výprodeje ihned ve vašem e-mailu
Nejprodávanější
sleva
10%

Spacák Prima Everest 220 + DÁREK čelovka Petzl Tikkina

Spacák Prima Everest 220 + DÁREK čelovka Petzl Tikkina

6110 Kčvčetně DPH

Obvykle expedujeme do 3 dnů

koupit

Zímní expediční spacák Prima Everest 220 Spacáky PRIMA Classic Everest jsou kvalitně ušité českými švadlenami. Mají klasický tvar, tedy přední a zadní díl. Jsou ušity z klasických kvalitních "spacákových" tkanin, které běžně používají ostatní výrobci spacáků nejvyšších tříd. Jsou dvoubarevné, první

sleva
10%

Spací pytel Warmpeace Viking 600 180cm

Spací pytel Warmpeace Viking 600 180cm

4914 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Péřový 3-sezonní spacák Warmpeace Viking 600 určený pro výšku postavy do 180 cm, komfortní teplota -9°C, hmotnost 1075 g, sbalený rozměr 20 x 35 cm • zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými běžci v bočním švu na levé nebo pravé straně, umožňující případné spojení dvou spacích pytlů dohromady • komor