Impregnace Fibertec Green Guard Textile 200 ml.

Impregnace Fibertec Green Guard Textile 200 ml.

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
P1200
Výrobce:
Fibertec
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
1 ks ihned k odeslání
349 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
389 Kč
ušetříte:
10%
Přidat produkt k porovnání

Impregnační prací lázeň Fibertec Green Guard Wash-in je velmi šetrná k životnímu prostředí. Impregnace je založena na bázi Polyuretanu a je kompletně biologicky odbouratelná. Green Guard vytváří vodoodolnou vrstvu na všech funkčních materiálech jako je Gore-Tex® a dalších syntetických textiliích.

GREEN LINE

Cílem produktové řady Green line je nabídka kompletního sortimentu zdravotně nezávadných a ekologických pracích prostředků a impregnací. Produkty z řady Green line jsou založeny na vodní bázi, a v jejich složení se neobjevuje žádný škodlivý fluorocarbon. Všechny produkty, a látky v nich obsaženy, jsou kompletně biologicky odbouratelné a jsou vyráběny s důrazem na minimální uhlíkovou stopu.

 

Fibertec Green Guard Wash-in:

  • Vhodné na 2vrstvé a 2,5vrstvé materiály (například Gore-tex Paclite), při impregnaci 3vrstvých materiálů použijte impregnaci formou nástřiku - Green/Blue Guard Spray-on, Blue Guard Textile 
  • Nesnižuje prodyšnost a nemění barvu materiálu
  • Je založen na vodní bázi
  • Neobsahuje žádná rozpouštědla
  • Neobsahuje fluorocarbon
  • Je bezezbytku biologicky odbouratelný
  • Cena: 100 ml (219 Kč); 250 ml (389 Kč)

 

Pokyny k použití:

Před použitím lahvičku protřepejte. Pro zajištění nejvyšší funkčnosti, doporučujeme oblečení nejdříve vyprat v pracím prostředku Fibertec Pro Wash, a potom aplikovat vodní lázeň Green Guard. Pro jeden při jednom cyklu je možné impregnovat maximálně 1 kg suchého oblečení. Použijte 50 ml přípravku a oblečení vyperte na šetrný program. Green Guard Wash-in lze aplikovat i při ručním praní. Nalijte 50 ml impregnačního přípravku do vlažné vody, nechte oblečení ve vodní lázni chvíli nasáknout. Přebytečnou tekutinu z oděvu lehce vymačkejte, pak oblečení pověšte a nechte zbytek vody vykapat. Aby byla impregnace efektivní je nutné provést její tepelnou aktivaci. Aktivaci teplem lze dosáhnout dvěma způsoby, prvním je použití sušičky (30 minut, při teplotě 60oC). Druhým způsobem je aktivace impregnace žehličkou, nastavenou na nejjemnější stupeň (hedvábí, syntetika - 110oC). Tento postup můžete aplikovat na vlhké i suché oblečení. Mezi žehličku a oděv není nutné vkládat žádnou další textilii. Buďte opatrní, ať nepoškodíte žehličku o zipy, či kovové komponenty.

 

Upozornění: Uchovávejte zavřené mimo dosah dětí