Hlavní stránka » Karimatky » Samonafukovací » Karimatka Yate Extrem Lite 183 x 51 x 2,5

Karimatka Yate Extrem Lite 183 x 51 x 2,5

Karimatka Yate Extrem Lite 183 x 51 x 2,5

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
M00243
Výrobce:
Yate
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
1 399 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1620 Kč
ušetříte:
14%
Přidat produkt k porovnání

Speciálně vyvinutá modelová řada pro horolezectví a VHT a proto je u ní brán zřetel zejména na co nejnižší hmotnost a objem po sbalení. Současně ale karimatky poskytují výborné pohodlí a izolační schopnosti, protože tyto dva faktory jsou rozhodující pro to, abyste si dobře odpočinuli a mohli podávat maximální výkon i v extrémních podmínkách.

VERTIKÁLNÍ KANÁLKY
Jádro je odlehčeno vertikálními kanálky, které snižují váhu jádra přibližně o 15%. Tento způsob je využíván u tloušťky 2,5 cm a kromě hmotnosti pomáhá redukovat i objem při sbalení.

HORIZONTÁLNÍ KANÁLKY
Tento způsob odlehčení je efektivnější než vertikální kanálky, protože vylučuje možnost úniku tepla, který může u vertikálních kanálků v malé míře nastat. Tyto kanálky také snižují váhu jádra přibližně o 15% a redukují objem při sbalení. Jsou využívány u tloušťky 3,8 cm, protože u slabších vrstev nelze tuto technologii využít.

TVAR MUMIE
Ideální způsob, jak snížit hmotnost a objem karimatky při sbalení. Rozbalená karimatka má stále dostatečně velkou plochu pro pohodlné spaní.

BAJONETOVÝ UZÁVĚR
Tento ventil má větší průměr pro nasávání vzduchu a díky tomu jádro rychleji nasává vzduch. Žádné šroubování - uzávěr jemně přimáčknete k tělu ventilu a otočíte doprava na doraz. Pro vypuštění jen otočíte doleva. Plast uzávěru je dostatečně pevný, takže není velká hrozba jeho poškození, přitom je příjemný do ruky a nestudí při dofukování ústy. Při náhodném poškození lze ventil opravit nebo vyměnit.

PŘEPRAVNÍ OBAL
Ke každé karimatce zdarma dodáváme přepravní obal, který zmenšuje její objem a chrání ji před ušpiněním a poškozením.

SADA NA OPRAVY
Nezapomínáme ani na možnost poškození. Pro případ propíchnutí dodáváme ke každé samonafukovací karimtce sadu na opravu. Sada obsahuje lepidlo a záplaty v barvě výrobku.

Parametry produktu
TypSamonafukovací
Hmotnost680 g
Šířka51 cm
BarvaModrá
TvarMumie
Tloušťka2.5
Ventilplastový
Země výrobyTaiwan