Hlavní stránka » Karimatky » Samonafukovací » Karimatka Yate Long De Luxe 198 x 66 x 3.8 cm

Karimatka Yate Long De Luxe 198 x 66 x 3.8 cm

Karimatka Yate Long De Luxe 198 x 66 x 3.8 cm

Další fotografie (1)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
M00258
Výrobce:
Yate
Záruka:
24 měsíců
Barva:
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
1 299 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1700 Kč
ušetříte:
24%
Přidat produkt k porovnání

Karimatka Yate Long De Luxe je pohodlný model pro ty, kdo nepotřebují šetřit místem a příliš nehledí na hmotnost. U tohoto modelu je navíc speciální povrch s antibakteriální a protiplísňovou úpravou. Tato úprava se často používá například u punčoch a dalšího oblečení. Úprava je bez zápachu a uživatel o ní prakticky neví. Ovšem bakterie a plísně, které se rády šíří v teplém a vlhkém prostředí a mohou poškodit vaše zdraví a povrch karimatky, nemají žádnou šanci. Součástí všech samonafukovacích karimatek YATE je obal a sada na opravy.

ZÁRUKA KVALITY
 
Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.
 
 Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.
 
 Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.
 

Při koupi 2ks SLEVA 5%

Parametry produktu
TypSamonafukovací
Hmotnost1350 g
Tloušťka3.8 cm
Šířka66 cm
Délka198 cm
Tepelný odpor - R4.4
Sbalený stavØ 15 x 66 cm