Hlavní stránka » Karimatky » Samonafukovací » Karimatka Yate Trekker 3,8

Karimatka Yate Trekker 3,8

Karimatka Yate Trekker 3,8

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
M01650
Výrobce:
Yate
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
1 489 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
1690 Kč
ušetříte:
12%
Přidat produkt k porovnání

Nově vyvinutý model karimatky Yate Trekker 3,8 cm s technickými parametry, který uspokojí požadavky všech těch uživatelů, kteří chtějí mít lehký batoh, ale nechtějí přijít o pohodlí snížením ložné plochy tím, že by karimatka měla tvar mumie. Tento model zaručuje pohodlí nízkou váhou a dobrou kvalitu v jednom.

Materiál svršku je broušený Polyester 75D, který je pevnější a méně klouzavý, než standartní Polyester. Spacák tedy na karimatce lépe drží. Spodní strana je zhotovena z Polyesteru 150D, který zaručuje vysokou odolnost proti poškození. Obdelníkový tvar, aby jste nohy neměli nikdy mimo karimatku. Jádro odlehčené horizontálními kanálky snižuje celkovou hmotnost podložky natolik, že je vhodná pro všechny druhy aktivit, včetně VHT a horolezectví.

HORIZONTÁLNÍ KANÁLKY
Tento způsob odlehčení je efektivnější než vertikální kanálky, protože vylučuje možnost úniku tepla, který může u vertikálních kanálků v malé míře nastat. Tyto kanálky také snižují váhu jádra přibližně o 15% a redukují objem při sbalení. Jsou využívány u tloušťky 3,8 cm, protože u slabších vrstev nelze tuto technologii využít.

OBDÉLNÍKOVÝ TVAR
Protože nikdo nespí rovně natažený, ale obvykle trochu pokrčený, je obdélníkový půdorys nejlepší řešení pro to , abyste měli celé tělo na karimatce a spacák necoural někde po studené a špinavé zemi.

BAJONETOVÝ UZÁVĚR
Tento ventil má větší průměr pro nasávání vzduchu a díky tomu jádro rychleji nasává vzduch. Žádné šroubování - uzávěr jemně přimáčknete k tělu ventilu a otočíte doprava na doraz. Pro vypuštění jen otočíte doleva. Plast uzávěru je dostatečně pevný, takže není velká hrozba jeho poškození, přitom je příjemný do ruky a nestudí při dofukování ústy. Při náhodném poškození lze ventil opravit nebo vyměnit.

PŘEPRAVNÍ OBAL
Ke každé karimatce zdarma dodáváme přepravní obal, který zmenšuje její objem a chrání ji před ušpiněním a poškozením.

SADA NA OPRAVY
Nezapomínáme ani na možnost poškození. Pro případ propíchnutí dodáváme ke každé samonafukovací karimtce sadu na opravu. Sada obsahuje lepidlo a záplaty v barvě výrobku.

Při koupi 2 kusů SLEVA 5%

 

Parametry produktu
Hmotnost920 g
Délka183 cm
Tloušťka3.8 cm
Šířka51 cm
Tepelný odpor - R3.9
Sbalený stavØ 14 x 26 cm
Ventilplastový
TypSamonafukovací