Katadyn Hiker Pro

Katadyn Hiker Pro

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
53750
Výrobce:
Katadyn
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Obvykle expedujeme do 3 dnů
2 389 Kč
včetně DPH
ks
běžná cena
2650 Kč
ušetříte:
10%
Přidat produkt k porovnání

Praktický a kompaktní Hiker Pro je stálicí na americkém outdoorovém trhu. Kombinuje totiž nízkou hmotnost, snadné ovládání a optimální výkon. To vše v inovovaném odolném provedení z houževnatých plastů (tzn. Hiker Pro vám dobře poslouží, budete-li s ním zacházet s běžnou dávkou opatrnosti, nicméně bude špatně snášet hrubé zacházení). Díky své univerzálnosti je Hiker Pro vhodný pro všechny vyznavače pobytu v přírodě od kempařů přes cykloturisty až po příznivce vodáckého sportu.

 

Filtr Hiker Pro má sklokeramickou filtrační kartuši, co se týče jejího čištění, je tedy téměř bezúdržbový. To však na druhou stranu znamená, že není vhodný pro filtraci vody z velmi zakalených zdrojů, jelikož povrch kartuše by se poměrně rychle zanesl, což by podstně snížilo životnost filtru.

 

Hiker Pro je vybaven adaptérem na lahve na pitnou vodu s širokým hrdlem. Stejně tak je možné jej použít se všemi typy hydratačních vaků. Příslušenství filtru zahrnuje předfiltr, omyvatelnou ochrannou síťku na filtrační element, 2 sady hadiček na rychloupínák, Easy Fill(TM) adaptér na lahev a cestovní pouzdro.

Parametry produktu
Váha310 gramů
Země výrobyŠvýcarsko
Hubí bakterieAno
Hubí protózuAno
Efektivní proti částicímAno
Filtrační médium bezúdržbový sklovláknitý filtr AntiClog s póry < 0,3 mikronu
Průtok1 litr za minutu
Životnost filtrační vložky1150 litrů